Sihtmaksed

Sihtmakse saaja: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Saaja arveldusarve: EE272200221013843017

Saaja pank: Swedbank AS
Panga SWIFT/BIC kood: HABAEE2X

Sihtmakse saaja aadress:
Peetri plats 1
20308 NARVA
Eesti Vabariik

Panga nimetus ja aadress:
Swedbank AS
Liivalaia 8
15040 TALLINN
Eesti Vabariik


Registrikood 75024260
Tehingupartneri kood 185101

Makse tegemisel on viitenumber kohustuslik

Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond ja Kultuuriosakonna hallatavad asutused on alates 12.06.2019 registreeritud piiratud käibemaksukohustuslastena tsentraliseeritud korras Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna käibemaksu registrinumbri all EE100410367 (piiratud käibemaksukohustus kehtib ainult kaupadele ja teenustele, mis on ostetud Euroopa Liidu liikmesriikide tarnijatelt, kes ei ole registreeritud käibemaksukohustuslastena Eestis)


ASUTUSTE VIITENUMBRID (andmed on uuendatud 27.10.2021)

Austatud toetaja, sihtraha ülekandmisel palume märkida oma maksekorralduses vajalik viitenumber selleks ettenähtud väljal.
 AsutusViitenumber
1.Narva Spordikeskus8102023
2.Narva Paemurru Spordikool8102036
3.Narva Spordikool Energia8102049
4.Narva Noortekeskus8107992
5.Narva Keskraamatukogu8201018
6.Kultuurimaja Rugodiv8202017
7.Narva Muuseum8203016
8.Narva Linna Sümfooniaorkester8236012
9.Narva Lasteaed Pääsuke9110069
10.Narva Lasteaed Tuluke9110072
11.Narva Lasteaed Karikakar9110085
12.Narva Lasteaed Muinasjutt9110098
13.Narva Lasteaed Potsataja9110108
14.Narva Lasteaed Kaseke9110124
15.Narva Lasteaed Punamütsike9110182
16.Narva Lasteaed Päikene9110218
17.Narva Lasteaed Põngerjas9110276
18.Narva Lasteaed Tareke9110302
19.Narva Lasteaed Sipsik9110315
20.Narva Lasteaed Sädemeke9110328
21.Narva Lasteaed Pingviin9110331
22.Narva Lasteaed Kirsike9110344
23.Narva Lasteaed Vikerkaar9110360
24.Narva Lasteaed Cipollino9110373
25.Narva Lasteaed Käoke9110386
26.Narva Kesklinna Gümnaasium9212019
27.Narva Kreenholmi Gümnaasium9212048
28.Narva 6. Kool9212064
29.Narva Paju Kool9212103
30.Narva Pähklimäe Gümnaasium9212116
31.Narva Soldino Gümnaasium9212132
32.Narva Keeltelütseum9212145
33.Narva Täiskasvanute Kool9212174
34.Narva Kunstikool9510025
35.Narva Muusikakool9510041
36.Narva Laste Loomemaja9510054
37.Narva Noorte Meremeeste Klubi9510067

NB! Narva Eesti Gümnaasium on alates 01.09.2021 riigiasutus, mitte linnaasutus.