Sihtmaksed

Sihtmakse saaja: Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Saaja arveldusarve: EE272200221013843017

Saaja pank: Swedbank AS
Panga SWIFT/BIC kood: HABAEE2X

Sihtmakse saaja aadress:
Peetri plats 1
20308 NARVA
Eesti Vabariik

Panga nimetus ja aadress:
Swedbank AS
Liivalaia 8
15040 TALLINN
Eesti Vabariik


Registrikood 75024260
Tehingupartneri kood 185101

Makse tegemisel on viitenumber kohustuslik

Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond ja Kultuuriosakonna hallatavad asutused on alates 12.06.2019 registreeritud piiratud käibemaksukohustuslastena tsentraliseeritud korras Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna käibemaksu registrinumbri all EE100410367 (piiratud käibemaksukohustus kehtib ainult kaupadele ja teenustele, mis on ostetud Euroopa Liidu liikmesriikide tarnijatelt, kes ei ole registreeritud käibemaksukohustuslastena Eestis)


ASUTUSTE VIITENUMBRID (andmed on uuendatud 18.02.2019)

Austatud toetaja, sihtraha ülekandmisel palume märkida oma maksekorralduses vajalik viitenumber selleks ettenähtud väljal.
 AsutusViitenumber
1.Narva Spordikeskus8102023
2.Narva Paemurru Spordikool8102036
3.Narva Spordikool Energia8102049
4.Narva Noortekeskus8107992
5.Narva Keskraamatukogu8201018
6.Kultuurimaja Rugodiv8202017
7.Narva Muuseum8203016
8.Narva Linna Sümfooniaorkester8236012
9.Narva Lasteaed Pääsuke9110069
10.Narva Lasteaed Tuluke9110072
11.Narva Lasteaed Karikakar9110085
12.Narva Lasteaed Muinasjutt9110098
13.Narva Lasteaed Potsataja9110108
14.Narva Lasteaed Kaseke9110124
15.Narva Lasteaed Punamütsike9110182
16.Narva Lasteaed Päikene9110218
17.Narva Lasteaed Kakuke
(asutuse tegevus on lõpetatud 30.06.2020)
9110247
18.Narva Lasteaed Põngerjas9110276
19.Narva Lasteaed Tareke9110302
20.Narva Lasteaed Sipsik9110315
21.Narva Lasteaed Sädemeke9110328
22.Narva Lasteaed Pingviin9110331
23.Narva Lasteaed Kirsike9110344
24.Narva Lasteaed Vikerkaar9110360
25.Narva Lasteaed Cipollino9110373
26.Narva Lasteaed Käoke9110386
27.Narva Kesklinna Gümnaasium9212019
28.Narva Eesti Gümnaasium9212022
29.Narva Kreenholmi Gümnaasium9212048
30.Narva 6. Kool9212064
31.Narva Paju Kool9212103
32.Narva Pähklimäe Gümnaasium9212116
33.Narva Soldino Gümnaasium9212132
34.Narva Keeltelütseum9212145
35.Narva Täiskasvanute Kool9212174
36.Narva Kunstikool9510025
37.Narva Muusikakool9510041
38.Narva Laste Loomemaja9510054
39.Narva Noorte Meremeeste Klubi9510067